Reklama
Trenerzy:

Piotr Klimowicz - 5 dan
Wojciech Doroszkiewicz - 3 dan
Artur Połocki - 3 dan
Sebastian Skorulski - 3 dan
Wojciech Zadykowicz - 3 dan


Artur Komarnicki - 2 dan
Justyna Kojro - 2 dan
Zbigniew Kulikowski - 2 dan
Szczepan Żywno - 2 dan
Adres:
Klub Judo
Politechniki Białostockiej

Wiejska 41
15-351 Białystok
e-mail: judobialystok@wp.pl

Treningi

Klub Judo Politechniki Białostockiej organizuje zajęcia judo dla dziewcząt i chłopców w kilku grupach wiekowych (od 5 roku życia) na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców posiadających uprawnienia trenerskie bądź instruktorskie w dyscyplinie judo w czterech miejscach w Białymstoku (adresy i godziny zajęć - poniżej, oraz w zakładce MAPA DOJAZDU).

Klub Judo Politechniki Białostockiej jest zrzeszony w Polskim Związku Judo, a swoim szkoleniem w zakresie rekreacji i sportu wyczynowego obejmuje ponad 500 osób

Informujemy, iż uczestnictwo w pierwszych (próbnych) zajęciach nie wymaga wnoszenia żadnych opłat.

OPŁATY W KLUBIE JUDO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJObrazek pdf - pdf.gif

 

Sala Sportów Walki

Akademickie Centrum Sportu Politechniki Białostockiej

Białystok, ul. Wiejska 41

Grupa 1 - wyczynowa prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro

Poniedziałek 18.15 - 20.00

Środa 18.00 - 20.00

Piątek 18.45 - 20.30

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi)

Grupa 2 - zaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro

Poniedziałek 17.00 - 18.15

Środa 18.00 - 20.00 (z grupą 1)

Piątek 17.30 - 18.45

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi)

Grupa 3 - średniozaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Wojciech Zadykowicz

Wtorek 19.15 - 20.15

Czwartek 19.15 - 20.15

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi)

Grupa 4 - początkująca, naborowa prowadzący: Justyna Kojro

Środa 17.00 - 18.00

Piątek 16.30 - 17.30

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Grupa 5 - średniozaawansowana prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz i Sebastian Skorulski

Wtorek 17.00 - 18.15

Czwartek 17.00 - 18.15

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Grupa 6 - początkująca, naborowa (6-7 lat) prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz i Sebastian Skorulski

Wtorek 16.15 - 17.00

Czwartek 16.15 - 17.00

Grupa 7 - początkująca, naborowa  (5-6 lat) prowadzący: Justyna Kojro i Wojciech Zadykowicz:

Poniedziałek 16.15 - 17.00 

Środa 16.15 - 17.00

Grupa 8 - średniozaawansowana (8-12 lat) prowadzący: Artur Połocki i Wojciech Zadykowicz

Wtorek 18.15 - 19.15

Czwartek 18.15 - 19.15

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi)

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi)

Grupa 9 - dorośli prowadzący: Artur Połocki

Wtorek 20.15 - 21.45

Czwartek 20.15 - 21.45

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi)

 

Sala Korekcyjna 2-2, Publiczne Gimnazjum nr 6

Białystok, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1

Grupa 1 KEN - początkująca, naborowa (5-6 lat) prowadzący: Piotr Klimowicz, Justyna Kojro

Wtorek 16.30 - 17.15

Czwartek 16.30 - 17.15

Grupa 2 KEN - średniozaawansowana, naborowa (7-9 lat) prowadzący: Piotr Klimowicz, Justyna Kojro

Wtorek 17.15 - 18.15

Czwartek 17.15 - 18.15

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi) - ul. Wiejska 41

Grupa 3 KEN - zaawansowana (10-13 lat) prowadzący: Piotr Klimowicz, Justyna Kojro

Wtorek 18.15 - 19.30

Czwartek 18.15 - 19.30

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi) - ul. Wiejska 41

Sobota 11.00 - 13.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi) - ul. Wiejska 41

 

Szkoła Podstawowa nr 19

Białystok, ul. Mieszka I 18 (Osiedle Piasta)

Grupa 1 PIASTA - początkująca, naborowa (5-7 lat) prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz

Poniedziałek 16.30 - 17.15

Środa 16.30 - 17.15

Grupa 2 PIASTA - początkująca, naborowa (8-10 lat) prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz

Poniedziałek 17.15 - 18.15

Środa 17.15 - 18.15

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi) - ul. Wiejska 41

Grupa 3 PIASTA - średniozaawansowana (8-11 lat) prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz

Poniedziałek 18.15 - 19.30

Środa 18.15 - 19.30

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi) - ul. Wiejska 41

 

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych

Białystok, ul. Słonimska 47/1

Grupa 1 BUD - początkująca, naborowa (5-6 lat) prowadzący: Artur Komarnicki

Wtorek 17.30 - 18.15

Czwartek 17.30 - 18.15

Grupa 2 BUD - średniozaawansowana, naborowa (7-10 lat) prowadzący: Zbigniew Kulikowski

Wtorek 18.15 - 19.30

Czwartek 18.15 - 19.30

Sobota 9.30 - 11.00 (randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi) - ul. Wiejska 41